14 Lut
  • By Stowarzyszenie
  • Cause in

Podziękowania za 1%

Pragniemy wyrazić wdzięczność i podziękować wszystkim, którzy wsparli nasze działania, przekazując 1% podatku za rok 2017. Dzięki temu możemy funkcjonować i realizować nasz program. Sprawozdania i relacje z naszej pracy oraz ciekawe artykuły autorstwa członków Stowarzyszenia odnajdziecie Państwo na naszej stronie. Zapraszamy do obejrzenia prac z konkursu „Drzewo Genealogiczne Mojej Rodziny”, którego finał odbył się przed forum naukowców zgromadzonych na Międzynarodowej Konferencji „Genetyka Kliniczna Nowotworów”.

Zapraszamy do dalszej współpracy i wsparcie naszej działalności poprzez 1% podatku za rok 2018, abyśmy śladem ubiegłych lat mogli realizować zadania naszego programu na rzecz społeczeństwa, wspierać rodziny poprzez ich edukację, szczególnie młodzież i szkoły, organizować konferencje, warsztaty i spotkania, wpływając na zwiększenie świadomości zdrowotnej.